+
Darmowa wycena i konsultacja

Darowa wycena

wycena.jpg
Samsung 6,8 kW AJ068FCJ3EH Zobacz większe

Samsung 6,8 kW AJ068FCJ3EH

AJ068FCJ3EH

Nowy

 Możliwość pracy w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych

 Kompresor BLDC (z podwójnym wirnikiem)
 Mniejsze drgania i hałas

Więcej szczegółów

8 817,87 zł

6 172,51 zł brutto

-30%


5 018,30 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Wydajność, chłodzenie, nominalna (kW)6,80
Wydajność, ogrzewanie, nominalna (kW)8
Poziom ciśnienia akustycznego, jednostka zewnętrzna, maksymalny (dB)48,0
Zasilanie (V, Hz, fazy)1, 2, 220 - 240, 50
Moc elektryczna, chłodzenie (W)2,00
Moc elektryczna, ogrzewanie (W)1,91
Pobór prądu, chłodzenie (A)9,20
Pobór prądu, ogrzewanie (A)8,7
Wymiary netto (szer. x wys. x głęb.) jednostka zewnętrzna (mm)880 x 798 x 310
Waga brutto (transportowa) jednostka zewnętrzna (kg)57
Typ sprężarkiPodwójny wirnik BLDC x 1
Zakres temperatur pracy dla jednostki zewnętrznej, chłodzenie (⁰C)-5,0 ~ 46,0
Zakres temperatur pracy dla jednostki zewnętrznej, ogrzewanie (⁰C)-15,0 ~ 24,0

Możliwość pracy w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych

Klimatyzator FJM sprosta każdej sytuacji, nawet w ekstremalnych temperaturach. Urządzenie może chłodzić powietrze w upałach nawet do 46 °C i ogrzewać je przy temperaturze -15 °C, eliminując konieczność korzystania z dodatkowych urządzeń przy niesprzyjającej pogodzie. Inteligentny układ inwertora zapewnia wymaganą temperaturę zaraz po uruchomieniu urządzenia i nieustannie reguluje jego pracę, tak aby zagwarantować użytkownikom komfortową atmosferę przez cały czas.

Kompresor BLDC (z podwójnym wirnikiem)

Możliwość pracy w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych Możliwość pracy w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych Klimatyzator FJM sprosta każdej sytuacji, nawet w ekstremalnych temperaturach. Urządzenie może chłodzić powietrze w upałach nawet do 46 °C i ogrzewać je przy temperaturze -15 °C, eliminując konieczność korzystania z dodatkowych urządzeń przy niesprzyjającej pogodzie. Inteligentny układ inwertora zapewnia wymaganą temperaturę zaraz po uruchomieniu urządzenia i nieustannie reguluje jego pracę, tak aby zagwarantować użytkownikom komfortową atmosferę przez cały czas. Kompresor BLDC (z podwójnym wirnikiem) Kompresor BLDC (z podwójnym wirnikiem) Za wyjątkową wydajność klimatyzatora FJM odpowiada w głównej mierze kompresor BLDC (z podwójnym wirnikiem), który jest stosowany we wszystkich klimatyzatorach zewnętrznych. Dwie krzywki mimośrodowe i dwie przeciwwagi zapewniają wyjątkowo niski poziom drgań, przyczyniając się do cichszej pracy urządzenia. Dbałość o wysoką jakość podzespołów ruchomych, takich jak łożyska oraz dopasowane do nich rolki i łopatki zapewniają wysoki poziom stabilności i wytrzymałości.

Mniejsze drgania i hałas

Wszystkie nowe modele klimatyzatorów zewnętrznych FJM wyposażone są również w kompresory z kontrolerem sinusoidalnym TBR, w dodatku do kompresora z podwójnym wirnikiem BLDC. Dzięki temu odchylenie momentu obrotowego spadło o 70%, a poziom drgań o 80% w porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami wyposażonymi w jeden kompresor. Silnik pracuje pod mniejszym obciążeniem, przez co klimatyzator charakteryzuje się dłuższą żywotnością. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest znaczne obniżenie poziomu hałasu, zapewniające bardziej komfortowe środowisko pracy, które sprzyja większej wydajności.

certyfikat_samsung_male.jpg

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Napisz opinię

6 inne produkty