Katalog MASTER 2020katalog master 2019.jpg


Oblicz moc
kalkulator.png

Aktualności

Długoterminowy wynajem klimatyzatorów

Długoterminowy wynajem klimatyzatorów

2019-06-13 11:27:50

Poza schładzaniem imprez świadczymy usługę wynajmu klimatyzatorów w obiektach przemysłowych. Nasze klimatyzatory ewaporacyjne stworzą przyjemny chłód w najgorętsze dni.

czytaj więcej
Jak działa pompa ciepła i dlaczego to dobry wybór

Jak działa pompa ciepła i dlaczego to dobry wybór

2019-06-07 11:36:15

Dlaczego właśnie powietrzne pompy ciepła? Jak oszczędzić energię elektryczną, czyli Twoje pieniądze? Wszystko opisujemy w tym artykule.

czytaj więcej
Nagrzewnica olejowa, gazowa czy elektryczna?

Nagrzewnica olejowa, gazowa czy elektryczna?

2016-08-03 15:09:04

Bardzo często doradzamy naszym klientom czym zasilana powinna być nagrzewnica powietrza.Sami klienci nie są w stanie jednoznacznie podjąć decyzji czym powinni ogrzać swoje biuro, halę, magazyn czy pomieszczenia gospodarcze takie jak kurniki, pieczarkarnie.

czytaj więcej
Przedsezonowy serwis palników i nagrzewnic powietrza

Przedsezonowy serwis palników i nagrzewnic powietrza

2016-07-27 10:49:09

Przedsezonowy przegląd nagrzewnic powietrza, kotłów i palników olejowych. Oszczędzaj czas i pieniądze, zyskaj sprawne urządzenie. Zadzwoń i umów się na serwis 22 771 98 78

czytaj więcej
Nagrzewnice mobilne

Nagrzewnice mobilne marki Master

Jako rekomendowany sprzedawca internetowy produktów firmy Master, polecamy Państwu wysokiej jakości nagrzewnice tej marki w atrakcyjnych cenach. W ofercie znajdują się nagrzewnice bez odprowadzania spalin, z odprowadzaniem spalin, gazowe, elektryczne oraz promienniki.

Miejsce użytkowania

Nagrzewnice mobilne master to produkty uniwersalne i bezpieczne, dlatego mogą być używane zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach przemysłowych, a nawet w zabudowaniach fabrycznych. Znakomicie radzą sobie z ogrzewaniem szklarni, hal sportowych, obiektów użyteczności publicznej, warsztatów, magazynów, lokali usługowych, gastronomicznych i handlowych, domów letniskowych, a nawet pomieszczeń mieszkalnych i domów jednorodzinnych.

Czym charakteryzują się nagrzewnice Master?

Master to firma od wielu lat zajmująca się produkcją nagrzewnic. Zebrane w tym czasie doświadczenie zaowocowało urządzeniami, które zapewniają stałe źródło ciepła, nie wykorzystując przy tym tlenu nagromadzonego w nagrzewanym pomieszczeniu. Proces nagrzewania powietrza nie stanowi zagrożenia dla zdrowia i życia przebywających w pomieszczeniu ludzi, jest też bezpieczny dla środowiska oraz mienia. Potwierdzeniem tego faktu jest certyfikat B przyznany wielu modelom nagrzewnic Master, poświadczający spełnienie krajowych i europejskich norm i przepisów prawa. Dodatkowo, modele elektryczne zostały wyróżnione certyfikatem ENEC, który potwierdza zgodność tych produktów z normami EN.

Nagrzewnica Master z odprowadzeniem spalin

Nagrzewnice Master to urządzenia wysokiej jakości zapewniające 100% wydajności. Ich główne zalety to wysoka efektywność oraz cicha praca. Urządzenia są dostępne w zestawie z kołami, które umożliwiają swobodny transport. Nagrzewnice zostały wyposażone także w termostat przegrzania. Konieczność obsługi została ograniczona do minimum, a budowa urządzeń znacznie ułatwia codzienne dbanie o ich stan techniczny oraz wykonywanie czynności serwisowych.

Nagrzewnice gazowe Master

Wybierając nagrzewnice mobilne Master z naszej oferty mają Państwo pewność, że zakupione urządzenie to produkt oryginalny.