Katalog MASTER 2020katalog master 2019.jpg


Oblicz moc
kalkulator.png

Aktualności

Długoterminowy wynajem klimatyzatorów

Długoterminowy wynajem klimatyzatorów

2019-06-13 11:27:50

Poza schładzaniem imprez świadczymy usługę wynajmu klimatyzatorów w obiektach przemysłowych. Nasze klimatyzatory ewaporacyjne stworzą przyjemny chłód w najgorętsze dni.

czytaj więcej
Jak działa pompa ciepła i dlaczego to dobry wybór

Jak działa pompa ciepła i dlaczego to dobry wybór

2019-06-07 11:36:15

Dlaczego właśnie powietrzne pompy ciepła? Jak oszczędzić energię elektryczną, czyli Twoje pieniądze? Wszystko opisujemy w tym artykule.

czytaj więcej
Nagrzewnica olejowa, gazowa czy elektryczna?

Nagrzewnica olejowa, gazowa czy elektryczna?

2016-08-03 15:09:04

Bardzo często doradzamy naszym klientom czym zasilana powinna być nagrzewnica powietrza.Sami klienci nie są w stanie jednoznacznie podjąć decyzji czym powinni ogrzać swoje biuro, halę, magazyn czy pomieszczenia gospodarcze takie jak kurniki, pieczarkarnie.

czytaj więcej
Przedsezonowy serwis palników i nagrzewnic powietrza

Przedsezonowy serwis palników i nagrzewnic powietrza

2016-07-27 10:49:09

Przedsezonowy przegląd nagrzewnic powietrza, kotłów i palników olejowych. Oszczędzaj czas i pieniądze, zyskaj sprawne urządzenie. Zadzwoń i umów się na serwis 22 771 98 78

czytaj więcej
Palniki wentylatorowe

Podkategorie

 • Olej zużyty przepracowany

  Palniki na olej zużyty, przepracowany

  Wydajne i tanie źródła energii cieplnej, jakim są palniki na olej przepracowany, cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów, zorientowanych na oszczędne ogrzewanie domu, warsztatu, czy hali zakładowej.

  Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu, oferujemy wysokiej klasy, funkcjonalne i ekonomiczne palniki olejowe.

  Palniki VARIO OIL

  Palniki multiolejowe Vario Oil są doskonale przystosowane do spalania różnego rodzajów olejów:

  - przepracowanych olejów silnikowych

  - olejów opałowych średnich

  - olejów opałowych lekkich

  Spalanie olejów przy pomocy palnika może się odbywać przede wszystkim w kotłach centralnego i w nagrzewnicach powietrza w mocy w zakresie od 30 do nawet 160 kW w zależności od modelu palnika.

  Każdy palnik na olej zużyty i olej opałowy serii Vario Oil posiada innowacyjny system wtrysku podgrzanego oleju, który gwarantuje szybki start nawet po dłuższych przestojach. Vario Oil, to urządzenia z najwyższej półki w swojej klasie./

  Palniki GIERSH

  Skonstruowane z myślą o spalaniu paliwa zużytego, palniki GIERSH są efektywnymi i uniwersalnymi urządzeniami do spalania różnego rodzaju olejów, również zmieszanych. Palnik na zużyty olej silnikowy GIERSH, może być stosowany w wodnych kotłach centralnego ogrzewania oraz w piecach nadmuchowych. Do jego eksploatacji wymagane jest zasilanie elektryczne oraz sprężone powietrze.

  Palniki ECOFLAM

  Te niewielkie palniki o wszechstronnym zastosowaniu, cieszą się dużym zainteresowaniem z uwagi na niewysoką cenę i świetną jakość.

  Wyposażone są w podgrzewanie dyszy paliwa , posiadają również regulację głowicy spalania i ilości powierza potrzebnej do spalania.

  Polecane są do kotłów centralnego ogrzewania oraz nagrzewnic powierza.

  Jeśli mają Państwo dostęp do przepracowanego oleju silnikowego, posiadanie palnika przystosowanego do jego spalania w celach grzewczych, stanowi doskonały sposób na pozbycie się odpadu a jednocześnie oszczędne i wydajne ogrzanie pomieszczeń.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i specyfikacją techniczną poszczególnych palników.