Katalog MASTER 2020katalog master 2019.jpg


Oblicz moc
kalkulator.png

Aktualności

Długoterminowy wynajem klimatyzatorów

Długoterminowy wynajem klimatyzatorów

2019-06-13 11:27:50

Poza schładzaniem imprez świadczymy usługę wynajmu klimatyzatorów w obiektach przemysłowych. Nasze klimatyzatory ewaporacyjne stworzą przyjemny chłód w najgorętsze dni.

czytaj więcej
Jak działa pompa ciepła i dlaczego to dobry wybór

Jak działa pompa ciepła i dlaczego to dobry wybór

2019-06-07 11:36:15

Dlaczego właśnie powietrzne pompy ciepła? Jak oszczędzić energię elektryczną, czyli Twoje pieniądze? Wszystko opisujemy w tym artykule.

czytaj więcej
Nagrzewnica olejowa, gazowa czy elektryczna?

Nagrzewnica olejowa, gazowa czy elektryczna?

2016-08-03 15:09:04

Bardzo często doradzamy naszym klientom czym zasilana powinna być nagrzewnica powietrza.Sami klienci nie są w stanie jednoznacznie podjąć decyzji czym powinni ogrzać swoje biuro, halę, magazyn czy pomieszczenia gospodarcze takie jak kurniki, pieczarkarnie.

czytaj więcej
Przedsezonowy serwis palników i nagrzewnic powietrza

Przedsezonowy serwis palników i nagrzewnic powietrza

2016-07-27 10:49:09

Przedsezonowy przegląd nagrzewnic powietrza, kotłów i palników olejowych. Oszczędzaj czas i pieniądze, zyskaj sprawne urządzenie. Zadzwoń i umów się na serwis 22 771 98 78

czytaj więcej
Kotły c.o

Podkategorie

 • Kotły na olej...
 • Olej zużyty przepracowany

  Kotły na olej zużyty z palnikami Giersch

  Ogrzewanie na olej zużyty jest jednym z najbardziej efektywnych rodzajów ogrzewania, które stosuje się w obiektach przemysłowych pozbawionych centralnego ogrzewania. W naszym sklepie oferujemy Państwu piece na olej przepracowany o wysokiej efektywności energetycznej.

  Cechy charakterystyczne

  Oferowane kotły na olej przepracowany z serii L charakteryzują się wysoką sprawnością, sięgającą niemal 95%. Konstrukcja pieców pozwala wykorzystywać w nich zarówno olej przepracowany, jak i lekki olej opałowy, dlatego piec na olej przepracowany z naszej oferty może być używany nie tylko w zakładach, w których pojawiają się odpady w postaci zużytych olejów silnikowych lub maszynowych, ale również w firmach, które mają stały dostęp do olejów. Oferowane kotły mogą służyć do ogrzewania pomieszczeń lub, przy współpracy z wymiennikami wody użytkowej, do ogrzewania wody użytkowej.

  Oferowane kotły cechuje ponadto wysoka trwałość i solidna budowa, znacznie przedłużająca żywotność pieca. Kotły zbudowane są z blach i rur z atestem, które dzięki precyzyjnemu spawaniu tworzą wytrzymałą, stalową konstrukcję. Termoizolacje z wełny mineralnej wysokiego gatunku zastosowane na elementach narażonych na przegrzanie zwiększają bezpieczeństwo stosowania kotłów, a z powodu turbulentnego przepływu powietrza przez płomieniówki ze spiralami, kocioł na olej zużyty działa efektywnie i znacznie podnosi ilość ciepła przekazywanego do otoczenia.

  Wytrzymałe palniki Giersch

  Oferowane piece na olej przepracowany wyposażone są w palniki renomowanego producenta Giersch. Palniki cechuje wysoka efektywność cieplna - działają przy zastosowaniu wszystkich rodzajów olejów, zarówno mieszanek, jak i w formie wyłącznej, oraz na olej przepracowany. Zastosowane w palnikach technologie sprawiają, że podczas procesu spalania olejów nie wytwarzają się toksyczne dymy, nie wydziela się również nieprzyjemny, duszący zapach.

  Kotły sprzedawane są w praktycznych zestawach z podstawowym pulpitem sterowania PS1 i palnikiem multiolejowym Giersch.

 • Paliwa stałe