Katalogi MASTER 2019


KATALOG 2019
katalog master 2019.jpg

DLA WARSZTATÓW
NAJPOPULARNIEJSZE-MODELE.jpg

DLA ROLNICTWA
NAJPOPULARNIEJSZE-MODELE-2.jpg

Oblicz moc
kalkulator.png

Aktualności

Nagrzewnica olejowa, gazowa czy elektryczna?

Nagrzewnica olejowa, gazowa czy elektryczna?

2016-08-03 15:09:04

Bardzo często doradzamy naszym klientom czym zasilana powinna być nagrzewnica powietrza.Sami klienci nie są w stanie jednoznacznie podjąć decyzji czym powinni ogrzać swoje biuro, halę, magazyn czy pomieszczenia gospodarcze takie jak kurniki, pieczarkarnie.

czytaj więcej
Przedsezonowy serwis palników i nagrzewnic powietrza

Przedsezonowy serwis palników i nagrzewnic powietrza

2016-07-27 10:49:09

Przedsezonowy przegląd nagrzewnic powietrza, kotłów i palników olejowych. Oszczędzaj czas i pieniądze, zyskaj sprawne urządzenie. Zadzwoń i umów się na serwis 22 771 98 78

czytaj więcej
Bestsellery EMPIKU 2015

Bestsellery EMPIKU 2015

2016-02-26 12:13:07

16.02.2016 ogrzewaliśmy galę rozdania bestsellerów EMPIKU 2015 w Warszawskiej hali przy ul. Mińskiej 65 w budynku Praskiej drukarni. Galę odwiedziło wielu celebrytów, aktorów i pisarzy. Wszyscy oni mogli cieszyć się tą ekskluzywną imprezą dzięki naszym nagrzewnicom powietrza, które pracowały na najwyższych obrotach.

czytaj więcej
25 lecie firmy COMP

25 lecie firmy COMP

2016-02-15 11:30:26

29.01.2016 w Warszawskim SOHO FACTORY odbyła się impreza 25lecia firmy COMP. Ponownie mieliśmy okazję ogrzewać halę nr 15 i 16.

czytaj więcej
Naprawa nagrzewnic olejowych
 

Posiadamy 10cio letnie doświadczenie w naprawie nagrzewnic.
Zlecając nam naprawę, masz gwarancję perfekcyjnego przygotowania urządzenia do pracy.
Jesteśmy aytoryzowanym serwisantem marek takich jak:
 

Serwis nagrzewnic masterNaprawa nagrzewnicNaprawa palników olejowych
Serwis palników olejowych Naprawa nagrzewnic Naprawa nagrzewnic gazowych
Naprawa nagrzewnic elektrycznych
 
Zakres obsługi obejmuje:

  • Wymiana filtrów (paliwa i powietrza)
  • Płukanie zbiornika
  • Czyszczenie i kalibracja dyszy paliwa oraz systemu zapłonowego
  • Sprawdzenie szczelności oraz drożności przewodów paliwowych
  • Pomiar i regulacja ciśnienia wtrysku paliwa
  • Kontrola zabezpieczeń termicznych i automatyki sterującej
  • Sprawdzenie stanu połączeń elektrycznych
  • Diagnostyka pracy urządzenia oraz poprawności spalania paliwa (pomiar CO i CO2 w spalinach)
  • Sprawdzenie zadziałania i kalibracja urządzeń regulujących (termostat pomieszczeniowy, sterownik itp.)
  • Dokonanie drobnych napraw

Serwis nagrzewnic mobilnych

Serwis nagrzewnic i palników w firmie ROTERM

ROTERM oferuje kompleksowe usługi serwisowe urządzeń i akcesoriów grzewczych. Należą do nich również powszechnie stosowane nagrzewnice i palniki, w których naprawie firma może się pochwalić ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Decydując się na zlecenie usługi wykwalifikowanemu serwisantowi, klient zyskuje stuprocentową gwarancję odpowiedniego przywrócenia urządzeń do prawidłowej pracy oraz usunięcia wszelkich usterek.

Serwis nagrzewnic i palników

Nagrzewnice i przystosowane do nich palniki są z reguły produktami bezpiecznymi oraz uniwersalnymi, dzięki czemu wykorzystywane są w różnych zastosowaniach. Mogą być używane w dużych i małych pomieszczeniach o charakterze przemysłowym, a także zabudowanych fabrycznych. Wykorzystuje się je do ogrzewania obiektów użyteczności publicznej, magazynów, hal sportowych, warsztatów czy szklarni, a także lokali o charakterze handlowym, gastronomicznym i usługowym. Nagrzewnice i palniki znajdują zastosowanie również w domach jednorodzinnych oraz pomieszczeniach mieszkalnych.

Usługi naprawcze

Firma ROTERN oferuje profesjonalny serwis nagrzewnic i palników. W razie konieczności, wykwalifikowani specjaliści mogą dokonać płukania zbiornika lub wymiany filtrów powietrza oraz paliwa. Dysza paliwa oraz system zapłonowy mogą też wymagać czyszczenia i kalibracji, podczas gdy przewody paliwowe - oceny szczelności oraz drożności. Profesjonalny serwis palników olejowych ROTERN wykonuje kontrolę automatyki sterującej oraz zabezpieczeń termicznych, a także sprawdzenie stanu poszczególnych połączeń elektrycznych nagrzewnic.

Profesjonalna diagnostyka

Jedną z podstawowych usług diagnostycznych firmy ROTERN jest zbadanie poprawności pracy i spalania paliwa urządzenia. W ramach tej diagnostyki dokonuje się pomiaru stężenia zarówno CO, jak i CO2 w uzyskiwanych spalinach. Serwis palników olejowych obejmuje także sprawdzenie działania oraz kalibrację poszczególnych urządzeń regulujących, w tym sterownika czy termostatu pomieszczeniowego. ROTERN wykonuje ponadto wszelkie drobne naprawy w zakresie nagrzewnic i palników.